Sold
Yuen Tung Building (house)FLOOR 5FLAT 8
Registration Number:01077976
|Transaction Date:23/03/2004
PRN:B0817439
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$380 K
Saleable Area
448sq.ft.
Buy $849 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 23/03/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1972-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
60
Walking toLong PingStation
8 Min(s)
Address/ Area
18 Cheong Shing Path