Sold
Yuen Long PlazaFLOOR 26FLAT B
Registration Number:00914763
|Transaction Date:18/03/2000
PRN:B8677516
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

GraceShen申万容
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-357583)
Sold

1/4
PRICE
$1.94 M
Gross Area
689sq.ft.
Buy $2,813 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 18/03/2000
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
224
Walking toLong PingStation
6 Min(s)
Address/ Area
251 Castle Peak Road Yuen Long