Sold
Yen Hau MansionFLOOR 4FLAT E
Registration Number:25052600280052
|Transaction Date:12/05/2025
PRN:B4199731
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

2/9
PRICE
$2.52 M
Saleable Area
283sq.ft.
Buy $8,895 /sq.ft.
Building Age
48 Years
Transaction Date: 12/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1977-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
132
Walking toNgau Tau KokStation
3 Min(s)
Address/ Area
94-110 Ting Fu Street