Sold
Wylie Court Block DFLOOR 17FLAT A
Registration Number:09422041
|Transaction Date:08/12/2004
PRN:B6949930
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CallyYeung楊淑美
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-005039)
Sold

1/1
PRICE
$7.7 M
Gross Area
1,614sq.ft.
Buy $4,771 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 08/12/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
200
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
15-23 Wylie Path