Sold
Wing Ming BuildingFLOOR 18FLAT B
Registration Number:17011802320050
|Transaction Date:30/12/2016
PRN:B4200171
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
PRICE
$3.06 M
Saleable Area
296sq.ft.
Buy $10,337 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 30/12/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1972-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking toNgau Tau KokStation
9 Min(s)
Address/ Area
114 Ting On Street