Sold
Wing Hing BuildingFLOOR 12FLAT 3
Registration Number:26040900360041
|Transaction Date:19/03/2026
PRN:B1263470
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/4
PRICE
$2.42 M
Saleable Area
320sq.ft.
Buy $7,570 /sq.ft.
Gross Area
388sq.ft.
Buy $6,237 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 19/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1980-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
184
Walking toYuen LongStation
5 Min(s)
Address/ Area
61 Yuen Long On Lok Road