Sold
Wetland Seasons Park Phase 3 Tower 8FLOOR 9FLAT A6
Registration Number:25072901610032
|Transaction Date:15/07/2025
PRN:D4901696
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RebeccaIp葉碧萍
ACCOUNT MANAGER(S-696193)
Sold

1/8
PRICE
$7.64 M
Saleable Area
673sq.ft.
Buy $11,352 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 15/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-10
No. of Phases
3 Phase(s)
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
1,727
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
9 Wetland Park Road