Leased
West ParkHigh Floor ZoneFLAT A
Transaction Date:09/02/2026
PRN:D4749630
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

ZeusCheng鄭偉浚
ACCOUNT DIRECTOR(S-416944)
Leased

1/2
PRICE
$17,500
Saleable Area
326sq.ft.
Rent $54 /sq.ft.
Building Age
25 Years
Transaction Date: 09/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2001-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
63
Walking toNam CheongStation
8 Min(s)
Address/ Area
256 Tung Chau Street