Sold
Wei Shun MansionFLOOR 4FLAT E
Registration Number:07547054
|Transaction Date:06/07/1998
PRN:B6887616
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
PRICE
$790 K
Saleable Area
462sq.ft.
Buy $1,711 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 06/07/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
32
Walking toDiamond HillStation
12 Min(s)
Address/ Area
1-3 Shung Ling Street