Sold
Wah Yuen Chuen Wah Yan Court (block 1)FLOOR 18FLAT A
Registration Number:24082000170641
|Transaction Date:01/08/2024
PRN:A7560878
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ZeusCheng鄭偉浚
ACCOUNT DIRECTOR(S-416944)
PRICE
$3.85 M
Saleable Area
543sq.ft.
Buy $7,097 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 01/08/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-06-1981-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
600
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Wah Yuen Drive