Sold
Wah Yuen Chuen Wah Yee Court (block 2)FLOOR 30FLAT D
Registration Number:26030201640090
|Transaction Date:13/02/2026
PRN:B9689439
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JadaTong湯芷蘊
ACCOUNT DIRECTOR(E-238933)
Sold

8/8
PRICE
$4.15 M
Saleable Area
510sq.ft.
Buy $8,134 /sq.ft.
Building Age
44 Years
Transaction Date: 13/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-06-1981-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
600
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Wah Yuen Drive