Sold
Wah King MansionFLOOR 10FLAT E
Registration Number:09274260
|Transaction Date:17/06/2004
PRN:A4336330
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/1
PRICE
$763 K
Gross Area
411sq.ft.
Buy $1,856 /sq.ft.
Building Age
49 Years
Transaction Date: 17/06/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1977-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking toTo Kwa WanStation
4 Min(s)
Address/ Area
38-54 Ha Heung Road