Sold
Wah Fung GardenFLOOR 23FLAT C
Registration Number:25062500590017
|Transaction Date:13/06/2025
PRN:A7497580
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EmmaWong王茹
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-468249)
Sold

1/1
PRICE
$4.21 M
Saleable Area
381sq.ft.
Buy $11,043 /sq.ft.
Gross Area
513sq.ft.
Buy $8,203 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 13/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
200
Walking toMei FooStation
7 Min(s)
Address/ Area
274 Lai King Hill Road