Sold
Villa Lucca Tower 2FLOOR 2FLAT C
Registration Number:25062600710302
|Transaction Date:09/06/2025
PRN:D5491876
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KLai賴啟軒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-397074)
PRICE
$15.43 M
Saleable Area
1,149sq.ft.
Buy $13,436 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 09/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
50 Block(s)
Total Units
262
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Lo Fai Road