Sold
Villa Lucca Tower 10FLOOR 2FLAT B
Registration Number:26011901700151
|Transaction Date:30/12/2025
PRN:D5492860
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
PRICE
$25.72 M
Saleable Area
1,533sq.ft.
Buy $16,777 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 30/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
50 Block(s)
Total Units
262
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Lo Fai Road