Sold
Victory CourtP/HFLAT B
Registration Number:08062302960025
|Transaction Date:08/05/2008
PRN:A8057325
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlanSzeto司徒俊傑
ASSOCIATE MARKETING DIRECTOR(S-459399)
Sold

1/2
PRICE
$600 K
Saleable Area
184sq.ft.
Buy $3,260 /sq.ft.
Building Age
52 Years
Transaction Date: 08/05/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
104
Walking toKwai FongStation
7 Min(s)
Address/ Area
30-42 Shun Fong Street