Sold
Victory Building Block DFLOOR 2FLAT D1
Registration Number:17040301950019
|Transaction Date:27/03/2017
PRN:B9393762
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
PRICE
$3.48 M
Saleable Area
362sq.ft.
Buy $9,622 /sq.ft.
Building Age
51 Years
Transaction Date: 27/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1974-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
80
Walking toSung Wong ToiStation
4 Min(s)
Address/ Area
102 Lion Rock Road