Sold
Upper WestLow Floor ZoneFLAT B
Transaction Date:15/04/2026
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

Shmily SamLo羅茵茵
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-377004)
Sold

5/47
PRICE
$4.93 M
Saleable Area
263sq.ft.
Buy $18,771 /sq.ft.
Gross Area
360sq.ft.
Buy $13,694 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 15/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
104
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Fuk Chak Street