Sold
Upper WestFLOOR 9FLAT A
Registration Number:25060601450487
|Transaction Date:26/05/2025
PRN:D2450649
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FionaLin林遠清
ACCOUNT DIRECTOR(S-381656)
Sold

1/2
PRICE
$6.5 M
Saleable Area
461sq.ft.
Buy $14,109 /sq.ft.
Gross Area
644sq.ft.
Buy $10,093 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 26/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
104
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Fuk Chak Street