Sold
Upper WestFLOOR 10FLAT C
Registration Number:18071601910031
|Transaction Date:29/06/2018
PRN:D2450707
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KarenLi李紋
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-402487)
Sold

1/2
PRICE
$5.97 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $22,824 /sq.ft.
Gross Area
358sq.ft.
Buy $16,676 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 29/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
104
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Fuk Chak Street