Sold
Upper Riverbank Mansion BFLOOR GFLAT B
Registration Number:24111400780071
|Transaction Date:22/10/2024
PRN:D4663379
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/13
PRICE
$105.47 M
Saleable Area
2,481sq.ft.
Buy $42,509 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 22/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
667
Walking toKai TakStation
14 Min(s)
Address/ Area
11 Muk Tai Street