Sold
Upper EastFLOOR 7FLAT B (T1a)
Registration Number:19031901870025
|Transaction Date:14/03/2019
PRN:D3127826
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlfredTsang曾潤南
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-376904)
Sold

1/7
PRICE
$6.6 M
Saleable Area
352sq.ft.
Buy $18,750 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 14/03/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
1,008
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
23 Sung On Street