Sold
Tsui Man CourtFLOOR 15FLAT E
Registration Number:06121800720013
|Transaction Date:11/12/2006
PRN:A2931578
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IsabellaChan陳曉茵
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-407768)
PRICE
$3.12 M
Gross Area
575sq.ft.
Buy $5,426 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 11/12/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road