Sold
Tsui Man CourtFLOOR 21FLAT E
Registration Number:10112601790265
|Transaction Date:22/11/2010
PRN:A2931629
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CherryLi李莉筠
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-648863)
PRICE
$5.55 M
Saleable Area
492sq.ft.
Buy $11,282 /sq.ft.
Gross Area
575sq.ft.
Buy $9,652 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 22/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road