Sold
Tsui Man CourtFLOOR 19FLAT A
Registration Number:05100701910090
|Transaction Date:10/09/2005
PRN:A2930697
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoyceKwan關婉芳
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-093247)
PRICE
$6.48 M
Saleable Area
929sq.ft.
Buy $6,976 /sq.ft.
Gross Area
1,068sq.ft.
Buy $6,067 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 10/09/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road