Sold
Tsui Man CourtFLOOR 19FLAT B
Registration Number:21040102110019
|Transaction Date:22/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PattyTandon蔣麗雅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-623338)
PRICE
$20.8 M
Saleable Area
929sq.ft.
Buy $22,391 /sq.ft.
Gross Area
1,068sq.ft.
Buy $19,476 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 22/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road