Sold
Tsui Man CourtFLOOR 10FLAT B
Registration Number:09368140
|Transaction Date:13/10/2004
PRN:B3745130
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JasonYeung楊卓文
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-573921)
PRICE
$4.39 M
Saleable Area
929sq.ft.
Buy $4,726 /sq.ft.
Gross Area
1,068sq.ft.
Buy $4,110 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 13/10/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road