Sold
Tsui Man CourtFLOOR 5FLAT B
Registration Number:06022201350039
|Transaction Date:09/02/2006
PRN:A2930883
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EliseKwan關少芳
ACCOUNT DIRECTOR(S-100431)
PRICE
$5.7 M
Saleable Area
929sq.ft.
Buy $6,136 /sq.ft.
Gross Area
1,068sq.ft.
Buy $5,337 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 09/02/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road