Sold
Tsui Man CourtFLOOR 16FLAT B
Registration Number:08072400800311
|Transaction Date:15/07/2008
PRN:A2930808
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FatYau邱柱杰
ACCOUNT DIRECTOR(S-388879)
PRICE
$9.36 M
Saleable Area
929sq.ft.
Buy $10,076 /sq.ft.
Gross Area
1,068sq.ft.
Buy $8,764 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 15/07/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
76 Village Road