Sold
Tsuen Fung CentreFLOOR 23FLAT C
Registration Number:06040101300208
|Transaction Date:14/03/2006
PRN:B7920342
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ElaineHsiao蕭映純
ACCOUNT DIRECTOR(S-084985)
Sold

1/3
PRICE
$1.62 M
Gross Area
578sq.ft.
Buy $2,803 /sq.ft.
Building Age
39 Years
Transaction Date: 14/03/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
216
Walking toTsuen WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
138-168 Sai Lau Kok Road