Sold
De Novo Tower H2FLOOR 6FLAT E
Registration Number:23062801950022
|Transaction Date:13/06/2023
PRN:D3197606
Land Registry
SUBSIDISED SALE FLATS

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

11/19
PRICE
$8.05 M
Saleable Area
449sq.ft.
Buy $17,934 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 13/06/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
484
Walking toKai TakStation
4 Min(s)
Address/ Area
3 Muk Chui Street