Sold
De Novo Tower H1FLOOR 2FLAT D
Registration Number:21052601710025
|Transaction Date:03/05/2021
PRN:D3195791
Land Registry
SUBSIDISED SALE FLATS

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

2/11
PRICE
$7.8 M
Saleable Area
471sq.ft.
Buy $16,544 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 03/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
484
Walking toKai TakStation
4 Min(s)
Address/ Area
3 Muk Chui Street