Sold
The Holborn Tower BFLOOR 6FLAT B3
Registration Number:23092801870102
|Transaction Date:19/09/2023
PRN:D5233435
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Law羅栢權
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-076337)
Sold

1/2
PRICE
$5.88 M
Saleable Area
255sq.ft.
Buy $23,056 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 19/09/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
420
Walking toSai Wan HoStation
4 Min(s)
Address/ Area
1 Shau Kei Wan Road