Sold
Park Signature Tower 9FLOOR 11FLAT H
Registration Number:18112900550933
|Transaction Date:16/11/2018
PRN:D2490451
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AdaYong楊采知
ACCOUNT DIRECTOR(S-637965)
Sold
1/9
PRICE
$4.13 M
Saleable Area
272sq.ft.
Buy $15,165 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 16/11/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
1,620
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
68 Kung Um Road