Sold
The Woodsville Tower 8FLOOR 3FLAT C
Registration Number:17090401930741
|Transaction Date:21/08/2017
PRN:D2463004
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IkiTam譚詠雯
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-486030)
Sold

1/3
PRICE
$6.8 M
Saleable Area
522sq.ft.
Buy $13,025 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 21/08/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road