Sold
The Woodsville Tower 8FLOOR GFLAT A
Registration Number:13091300580022
|Transaction Date:30/08/2013
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
Sold

1/3
PRICE
$9.47 M
Saleable Area
1,229sq.ft.
Buy $7,706 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 30/08/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road