Sold
Mount Pavilia Tower 8FLOOR GFLAT D
Registration Number:25040801610046
|Transaction Date:26/03/2025
PRN:D3726223
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
Sold

1/9
PRICE
$24.38 M
Saleable Area
1,701sq.ft.
Buy $14,335 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 26/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road