Sold
The Woodsville Tower 7FLOOR GFLAT A
Registration Number:13090401530019
|Transaction Date:16/08/2013
PRN:D2462846
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$6.7 M
Saleable Area
737sq.ft.
Buy $9,087 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 16/08/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road