Sold
The Papillons Tower 7FLOOR 5FLAT G
Registration Number:25051300510293
|Transaction Date:21/04/2025
PRN:D3452072
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DonnaWong黃俊紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-683365)
Sold

23/30
PRICE
$11.55 M
Saleable Area
856sq.ft.
Buy $13,497 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 21/04/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
11 Block(s)
Total Units
857
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
21 Tong Chun Street