Sold
Wetland Seasons Park Phase 1 Tower 6FLOOR 6FLAT B1
Registration Number:25062001950269
|Transaction Date:04/06/2025
PRN:D4751536
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/8
PRICE
$4.77 M
Saleable Area
521sq.ft.
Buy $9,156 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 04/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-10
No. of Phases
3 Phase(s)
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
1,727
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
9 Wetland Park Road