Sold
The Woodsville Tower 6FLOOR 3FLAT E
Registration Number:13080800700034
|Transaction Date:19/07/2013
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
Sold

1/3
PRICE
$6.65 M
Saleable Area
806sq.ft.
Buy $8,248 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 19/07/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road