Sold
Park Signature Tower 6FLOOR 9FLAT H
Registration Number:22060601100135
|Transaction Date:27/05/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/12
PRICE
$8.7 M
Saleable Area
820sq.ft.
Buy $10,607 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 27/05/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
1,620
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
68 Kung Um Road