Sold
Silversands Tower 5bFLOOR 9FLAT C
Registration Number:21031700960220
|Transaction Date:04/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SherriChan陳淑賢
ACCOUNT MANAGER(E-334974)
Sold

1/5
PRICE
$12.58 M
Saleable Area
510sq.ft.
Buy $24,663 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 04/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
160
Walking toWu Kai ShaStation
12 Min(s)
Address/ Area
8 Yiu Sha Road