Sold
Grand Austin Tower 5aFLOOR 7FLAT C
Registration Number:21052100590055
|Transaction Date:10/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CherryYung容秋兒
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-253361)
Sold

2/19
PRICE
$20.25 M
Saleable Area
892sq.ft.
Buy $22,693 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 10/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
691
Walking toAustinStation
4 Min(s)
Address/ Area
9 Austin Road West