Sold
The Woodsville Tower 5FLOOR 1FLAT E
Registration Number:18021201050113
|Transaction Date:06/02/2018
PRN:D2462363
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$6.83 M
Saleable Area
621sq.ft.
Buy $10,997 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 06/02/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road