Sold
Savannah Tower 5FLOOR 5FLAT A
Registration Number:16100402110783
|Transaction Date:21/09/2016
PRN:D3337278
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DonnaWong黃俊紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-683365)
Sold

1/4
PRICE
$10.08 M
Saleable Area
751sq.ft.
Buy $13,426 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 21/09/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
804
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
3 Chi Shin Street