Sold
Island Garden Tower 5FLOOR 16FLAT A
Registration Number:21040901200012
|Transaction Date:12/03/2021
PRN:D3484490
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TeresaLou盧妙儀
ACCOUNT DIRECTOR(S-212742)
Sold

1/10
PRICE
$11.8 M
Saleable Area
671sq.ft.
Buy $17,596 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 12/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
470
Walking toShau Kei WanStation
11 Min(s)
Address/ Area
33 Chai Wan Road