Sold
Island Garden Tower 5FLOOR 25FLAT C
Registration Number:18041600490010
|Transaction Date:04/04/2018
PRN:D3484854
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TeresaLou盧妙儀
ACCOUNT DIRECTOR(S-212742)
Sold

1/10
PRICE
$30.08 M
Saleable Area
1,228sq.ft.
Buy $24,494 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 04/04/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
470
Walking toShau Kei WanStation
11 Min(s)
Address/ Area
33 Chai Wan Road