Sold
Goodview Garden Tower 5FLOOR 17FLAT 6
Registration Number:24011101470200
|Transaction Date:29/12/2023
PRN:B7983983
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
Sold

2/7
PRICE
$4.38 M
Saleable Area
457sq.ft.
Buy $9,574 /sq.ft.
Gross Area
655sq.ft.
Buy $6,687 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 29/12/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,280
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Hoi Chu Road