Sold
The Pavilia Farm Phase 2 Tower 5 (5a)FLOOR 51FLAT A
Registration Number:26010501710232
|Transaction Date:23/12/2025
PRN:D4944562
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AllyLee李潔珊
ACCOUNT DIRECTOR(S-334404)
Sold

1/20
PRICE
$14.5 M
Saleable Area
679sq.ft.
Buy $21,348 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 23/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-08-2026-06
No. of Phases
3 Phase(s)
No. of Blocks
14 Block(s)
Total Units
3,090
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Che Kung Miu Road